Hakkımızda
Ertuğ Konveyör 2009 yılından günümüze kadar çeşitli sektörler ve endüstriler için yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden ve kullanan, kaliteye ve güvenceye önem vererek tüketici ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretip kullanıma sunan bir bakış açısına sahiptir.

Ertuğ Konveyör yurt içi ve yurt dışı piyasalarındaki farklı sektörlerin konveyör bant ihtiyacını karşılayan tecrübeli teknik personeli ile birlikte istikrarlı kalite politikasını sürdürerek çalışmalarına devam etmektedir.

Ertuğ Konveyör ilke ve prensipleri doğrultusunda, mesleğin saygınlığını ve mesleki hakları korumak için çaba göstermekle birlikte, saydam ve güvenirlilik esasını benimseyerek ayrımcılığa düşmeden tüm müşterilerine aynı mesafede durarak, firmanın kalitesini ve standartlarını yükseltmek için bilim ve teknolojiyi takip etmektedir.

Ertuğ Konveyör temel değerlere bağlı prensip kararları alarak, sosyal-kültürel birikim ve çalışanların motivasyonu için toplantılar düzenleyip, yönetici ve çalışanlarla birlikte büyük ve güçlü bir ekip olmayı sağlamıştır.

Sektördeki öncü, yenilikçi kimliğini sürdürmek Ertuğ Konveyör’ün amacıdır.

Misyonumuz
Enerji verimliliği yüksek, çevreye duyarlı, yüksek kaliteli ve rekabetçi ürünler üreterek, yaşadığımız topluma duyarlı ve temiz bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Müşteri beklentilerini karşılayan ürünler ve hizmetler üretiriz.

Vizyonumuz
Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazar payımızı istikrarlı bir şekilde arttırarak sektöründe lider firma olmaktır.